چرا طراحی سایت؟

اگر شما هم صاحب یک کسب‌وکار آنلاین هستید و قصد دارید توسط وب‌سایت خود مشتریان یا مخاطبین بیشتری جذب کنید، باید از تاثیر چشم‌گیر طراحی سایت حرفه ای  در کسب‌وکارتان آگاه باشید قطعا اولین قدم سخت‌ترین قدم در مسیر موفقیت شماست، به همین خاطر ما به شما کمک میکنیم تا اولین قدم شما برای داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای، بهترین و محکم‌ترین قدم‌تان باشد. 

بنر کسب و کار آنلاین سایت برنا

مزایای سایتهای اختصاصی برنا

قابلیت اضافه شدن صفحات جدید در آینده توسط هر فرد مسلط به ووردپرس(WordPress)

قابلیت تغییر صفحات در آینده توسط هر فرد مبتدی

با توجه به اینکه قالب اختصاصی برنا در المنتور (Elementour) و جت انجین (jet engine) دیزاین (Design) و کاستومایز (customize) می شوند . همچنین فروشگاههای اینترنتی با امکانات دوکامرس (Docomerce) پیاده سازی میشوند، وقابلیت تغییر قالب و توسعه ی بسیار خوبی در آینده دارند

حتی اگر این امر به کارشناسان برنا برای دفعات بعدی سپرده نشود

۶ عامل بسیار مهم موجب می‌شوند که طراحی سایت تبدیل به یکی از حیاتی‌ترین فاکتورها برای ادامه‌ی زندگی کسب‌وکار آنلاین‌ شما شود:

 طراحی سایت اولین برداشت مخاطب از کسب‌وکار شما را شکل می‌دهد ظاهر سایت درست همچون ظاهر شما و پرسنل‌تان می‌تواند روی برداشت مخاطبین از هویت برندتان تاثیرگذار باشد. مخاطبین به محض ورود به وب‌سایت شما و دیدن صفحه‌ی اول سایت کاری‌تان، برندتان را قضاوت خواهند کرد.

 این یعنی کافی است وب‌سایت‌تان نامرتب، نازیبا یا به‌روز نشده باشد تا مخاطبین شما با یک کلیک آن را ترک کنند و به سمت وب‌سایت رقبای‌تان روانه شوند. پس می‌بینید که طراحی سایت به همین راحتی می‌تواند مشتریانتان را از چنگ‌تان در بیاورد و به رقبایتان هدیه دهد.

 طراحی خوب، سئوی سایت‌تان را بهبود می‌بخشد طراحی سایت می‌تواند به‌راحتی موتور‌های جست‌وجو را نیز تحت تاثیر قرار بدهد. برخی از ابزارها یا ویژگی‌هایی که در طراحی سایت به کار می‌روند، می‌توانند با ایجاد نظم در نحوه‌ و زمان انتشار مطالب، سایت شما را برای عنکبوت‌های خزنده‌ی موتورهای جست‌وجو قابل دسترس کنند و بایگانی و طبقه‌بندی مطالب سایت‌تان را در این موتورها ساده‌تر نمایند. 

از این‌ها گذشته، هر سایت دارای کدهای مشخصی است که توسط طراحان سایت نوشته می‌شوند و در صورتی که این کدها متناسب با سئو نباشند دیده شدن و شناسایی وب‌سایت شما را برای موتورهای جست‌وجوگر دشوار می‌سازند. بنابراین کمک گرفتن از شرکت‌های طراحی سایت حرفه‌ای ضروری است.

 مخاطبین خدمات شما را با دیدن طراحی سایت‌تان قضاوت می‌کنند: هنگامی که مخاطبین شما روی آدرس سایت‌تان کلیک می‌کنند و وارد آن می‌شوند، با دیدن امکانات و ظاهر سایت خدمات شما را قضاوت می‌کنند. 

اگر سایت شما نامرتب و گمراه کننده باشد، این حس را به مخاطبین شما القا می‌کند که کسب‌وکارتان ارزش و اهمیت کافی برای آن‌ها قائل نیست و در صورت استفاده از خدمات شما، پشتیبانی مناسبی دریافت نخواهند کرد. 

درواقع طراحی غیرحرفه‌ای و نامناسب، کسب‌وکارتان را سرد و بی‌مسئولیت نشان می‌دهد. به همین خاطر است که استفاده از خدمات یک شرکت برتر طراحی سایت می‌تواند تاثیر چشم‌گیری بر رضایت مشتریان شما داشته باشد.

 سایتی با طراحی حرفه‌‌ای اعتماد مخاطبین را جلب می‌کند: طراحی سایت می‌تواند باعث جلب یا سلب اطمینان مخاطبین و مشتریان شود. یک وب‌سایت به روز نشده‌ی ضعیف می‌تواند به‌راحتی اعتماد مشتریان شما را خدشه‌دار نماید و این پیام را به آن‌ها منتقل کند که کسب‌وکار شما معتبر و قابل اطمینان نیست.

رقبای شما به طراحی سایت خود اهمیت می‌دهند: اگر از خودتان می‌پرسید که چرا باید از یک شرکت برتر طراحی سایت برای تقویت طراحی سایت کاری‌تان کمک بگیرید، باید بدانید که رقبای شما این کار را انجام می‌دهند و برای طراحی حرفه‌ای سایت خود اهمیت قائل‌اند.

 پس اگر می‌خواهید از رقبای خود عقب نمانید و در بازار رقابتی کسب‌وکارتان حرفی برای گفتن داشته باشید، شما نیز باید طراحی سایت‌تان را بهبود دهید. هرچه طراحی سایت شما بهتر باشد، مخاطبین و مشتریان بیشتری را به سمت‌تان جذب می‌کند. فراموش نکنید که طراحی سایت یک عامل جذب‌کننده‌ی بسیار مهم برای متمایز شدن در بین رقباست.

 طراحی سایت باعث سازگاری برند و وب‌سایت‌تان می‌شود: هنگامی که شما شروع به جذب مخاطبان بیشتر می‌کنید، درواقع در حال ساختن و مستحکم کردن برند خود هستید. طراحی سایت در این بخش نیز اهمیت پیدا می‌کند و به شما اجازه می‌دهد نشانه‌‌ها و حس و حال برندتان را در جای جای سایت‌تان به نمایش بگذارید. 

به این ترتیب یک طراحی حرفه‌ای سایت با استفاده از فونت‌ها و رنگ‌های مرتبط با برند در هر صفحه از وب‌سایت شما، هویت و اهداف برندتان را نیز به مخاطب نشان می‌دهد و فضایی بسیار حرفه‌ای ایجاد می‌کند.