بنر درباره ما سایت برنا

درباره برنامه ریزان نوید آریا (برنا)

پیشرفت‌هایی که بشر در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) بدان دست یافته، تحولات شگرفی را در سال‌های اخیرسبب شده‌است. با فراهم آمدن زیرساخت‌های مناسب، کشور ما ورود به دوره جدیدی را تجربه نمود که از آن به عنوان “عصر اطلاعات و ارتباطات” یاد می شود. کلید حضور موفق و موثر در این عصر، توجه به تخصص، تجربه و دانش است.
شرکت برنامه ریزان نوید آریا(برنا) با درک جایگاه ویژه تخصص، با تکیه بر تجارب کارکنان خود، و با استفاده از دانش روز دنیا، مفتخر است که می‌تواند شما را در راستای پیوستن به جامعه اطلاعاتی و رفع نیازهای انفورماتیکی یاری رساند.
پیش نیاز حضور در بازارهای بین المللی و پیوستن به کاروان تجارت جهانی برقراری ارتباطی مناسب با مخاطبین است. در دنیای امروز حضور موثر در اینترنت و شبکه های اجتماعی، کارآمدترین و ارزانترین ابزار ارتباطی جهت معرفی افکار و ایده‌ها، محصولات و خدمات، بازاریابی و فروش می‌باشد.
تیم فنی این شرکت با داشتن چندین سال تجربه در زمینه تحلیل، طراحی، پیاده‌سازی و نگهداری سامانه‌های نرم‌افزاری تحت وب، آماده ارائه خدمات مشاوره و اجرا به صنایع، شرکت‌ها، ادارات و سازمان‌ها می‌باشد. به صورت مستمر و پیوسته مشغول به کاریم و از یک جمع کوچک ۳نفره به یک شرکت دانش بنیان با حدود ۵۰ پرسنل تبدیل شدیم، ولی هنوز راه دور و درازی پیش روی خود می‌بینیم و چشم اندازمان این است بتوانیم هر آنچه یک کسب و کار برای ارتباط داخل تیم و بیرون مجموعه خود نیاز دارد را فراهم کنیم.

 

اعضاء هیئت مدیره

فاطمه معمارپور
مدیر عامل

عکس هیئت مدیره سایت برنا

مهدی پورحسن
مدیراجرائی