سرور مجازی

بنر سرور سایت برنا
بنر سرور سایت برنا
بنرپرداخت فاکتور سایت برنا

اگر هاست فعلی سایت شما پاسخگو نیست و نمیخواهید هزینه مالی خرید سرور اختصاصی را بپردازید و به دنبال خرید سرور ارزان هستید شرکت برنا  خرید VPS را به شما پیشنهاد می‌کند. سرور مجازی با استفاده از مجازی سازها ساخته می‌شود. با خرید VPS امکان نصب سیستم عامل لینوکس و ویندوز را خواهید داشت.
در این مدل ازخدمات سرور، سرور اصلی فیزیکی توسط مجازی‌ساز به چندین سرور مجازی تقسیم می‌شود که با توجه به نیاز کاربر هر سرور مجازی سهم مشخصی از منابع سرور را به خود اختصاص می‌دهد. بنابراین هر سرور مجازی یا VPS این قابلیت را دارد که از سیستم عامل و نرم افزارهای مورد نیاز خودش استفاده کند و هیچ محدودیتی دربه کارگیری نسخه‌های مختلف نرم افزار ندارد. همچنین کاربر هر زمان که نیاز داشت می‌تواند تنظیمات پیکربندی سرور مجازی را تغییر دهد و یا سهم خود را از منابع سرور اصلی ارتقا دهد. هزینه استفاده از سرور مجازی در مقایسه با سرور اختصاصی بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. اگر تمایل دارید که تیم پشتیبانی شرکت وب رمز به صورت دوره‌ای از اطلاعات VPS ها نسخه بکاپ تهیه ‌کنند می‌توانید به صورت جداگانه دیسک بکاپ خریداری کنید تا از بابت به‌روزرسانی‌ها خیالتان آسوده باشد. بدین شکل می‌توان ادعا کرد امنیت سرور مجازی قابل تضمین است. پهنای باندی که سرور مجازی در اختیار کاربران قرار می‌دهد پاسخگوی ترافیک بالای سایت شما می‌باشد.

 

سرور مجازی اختصاصی

بنر سرور اختصاصی سایت برنا

سرورهای مجازی اختصاصی یا همان Virtual Dedicated Server) VDS) نوعی از سرورهای مجازی می‌باشند که به آن سرور مجازی نیمه اختصاصی نیز گفته می‌شود، این نوع سرور مجازی دارای منابع ( هسته، cpu، رم و… ) اختصاصی جداگانه ای بوده و هیچ اشتراکی بین آن و سایر سرورهای مجازی وجود ندارد.
سرور نيمه اختصاصی يك سرور خام است كه مديريت شده نيست و معمولا کاربرانی از این نوع سرور استفاده می‌کنند که حرفه‌ای هستند و توانایی مدیریت سرور را دارند.
سرور مجازی نیمه اختصاصی امکان نصب سیستم عامل لینوکس و ویندوز را دارا می‌باشد. این نوع سرور هزینه کمتری نسبت به سرور مجازی مدیریت شده دارد.
قدرت سخت افزاری این نوع سرورهای مجازی اختصاصی نزدیک به سرور اختصاصی می‌باشد زیرا روی این سرورها همانند سرورهای اختصاصی، کرنل اختصاصی وجود دارد. کرنل اختصاصی به این معنی است که یک بخشی از از سرور به کاربر اختصاص داده می‌شود که این بخش از سرور به‌شکل 100٪ در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.
سرور مجازی اختصاصی وب رمز از کشورهای ایران و اروپا با مجازی‌ساز زن و کی وی ام (Xen / KVM) ارائه می‌گردد که شما می‌توانید بصورت آنلاین سرویس مورد نظر خود را سفارش دهید و بصورت آنی سرویس درخواستی را تحویل بگیرید. همچنین در صورت نیاز به ارتقا منابع می‌توانید بصورت آنلاین منابع خود را افزایش دهید.
سرورهای مجازی اختصاصی وب رمز بصورت مدام از لحاظ کارایی و امنیت چک شده و در صورت نیاز بهینه سازی می‌گردد.

مزایا سرورهای برنا

  • امکان اتصال پشت فایروال
  • سرعت بالا و امکان ارتقای نامحدود منابع
  • امکان اتصال چند سرور از طریق شبکه داخلی
  • امکان محدودیت روی آی پی های ورودی ایران و خارج ایران
  • امکان اتصال و نصب داکرد نرم افزار های مورد نیاز با کمترین هزینه توسط کارشناسان برنا
بنر سرور مجازی سایت برنا